Category Archive:avietynas: nuraškiau

Ką pirkau avietei. apdeitinama.

andraika post on 2 vasario, 2014
Posted in avietynas: nuraškiau Tags:

pirmas pirkinys buvo 16 Gb SD korta, tarnaujanti už HDD, daugiau ta tema nėra labai ką ir kalbėt. Antras pirkinys buvo štai šis skaidrus keisas, kuris atrodo visai dailiai, bet visiškai netinka su GPIO kabeliu ir teko apgreidint su lobziku ir persmaugt gumytėm. prieš pirkdami pagalvokit, o jei turit mažų vaikų- susilipdykit iš lego, kiek mačiau- visai šauniai gaunas. Trečiasis pirkinys buvo startinis GPIO  setukas, susidedantis iš kabelio, extension board ir dar daugelio įvairių niekučių, tada nusipirkau mažytį visai kitiems dalykams skirtą ekraniuką, kuris, pasirodo, yra visai nereikalingas, mat kuičiuosi tik terminale, pasiekamam SSH per PuTTY programytę tuo tarpu kai avietė pūpso kažkur sandėliuke, tiesiog pajungta į rūterį.

Šiandien, radęs eilinį voką su kinietiškais rašmenim, susimąsčiau, kas, po velnių, čia dar gali ateit, nes jau kaip ir pamečiau seką visiškai 🙂 išsilukštenau- ogi relių blokas avietei štai va toks , filmukas ne mano, bet blokas toks pat. Nuo šiol galėsiu pasaulį liest ne jautriais 5V piršteliais, bet trinktelėt iki 300 V ir 10 A  kūjeliu 🙂 Belieka sulaukt M-F užsisakytų jungčių.

va atėjo ir kamerytė, patikrinau- veikia. ką su ja daryt- dar nežinau 🙂 bandysim kažkaip strymint video internete.

šiandien atėjo paskutinis užsakymas. tai- pluoštas M-F laidelių, apie kuriuos nėra ką daugiau ir plėstis, dar atėjo lazeriukas ir du step motoriukai. Kam? Nesukit galvos. Nes ir aš nesuku ir nežinau 🙂 Kolei kas daugiau pirknių neplanuoju, reik apsisukt su turima ūke.

Na gerai. Meluoju. Noriu dar. Bet ugdau valią ir neperku 🙂