Patvorinio Ciolkovskio užrašai. 3 dalis

andraika post on 3 balandžio, 2016
Posted in hobiai

Kaip sakoma, per darbymetį ir akmuo kruta, taigi, saulei vėl budinant svietą, sukrutau su savo Auštaru- nukrapščiau voratinklius, keliskart pykštelėjau į dausas, patamsy atrodė va taip va nelabai vykusiai, bet matos blyksnis, kaip variklio reversas iššauna parašiutą.

2016_R2 from Andraika on Vimeo.

 

Kurį, nors mandrą ir nedegų nailoninį, nusipirkau per mažą, ko pasekoje lėkiau tekinas paskui besileidžiančią ant asfalto raketą, kad ana nesubyrėtų į gabalus

 

R1-2016 from Andraika on Vimeo.

Bet smagiausia buvo paskui, aišku, nesitikėjau, kad bus taip smagu, tai nefilmavau. Vėl susigalvojau pasidaryt cukrinį avinėlį, tpfu, variklėlį. Susiguglinau proporcijas- 65% KNO3, 35% cukraus pudros, 15% sodos sulėtint reakcijai ir 1% Fe2O3 kažkam. Viską sumaišyt ir išlydyt ant elektrinės viryklės maišant. Gerai, kad internete kažkur užžiūrėjau kažkokį nuo to apsvilusį vaikiščią, tai apdairiai lydžiau skardinėj lauke, bet ant dujinio primuso, ba kitokio neturėjau. Dar, kaip caca, dėvėjau balistinius akinius beigi termopirštines. viskas su strioku užsivainikavo kelių metrų ugnies ir dūmų stulpu be jokių materialinių ar dvasinių nuostolių. Visgi reikės ieškotis elektrinės viryklės ir kokio storapadžio indo. No pasaran!

 

bus pildoma

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *