Avietynas

andraika post on 2 vasario, 2014

Turiu tokių draugų, kurie sugeba va taip imt ir padovanot mažytę Pandoros skrynutę, vadinamą Raspberry Pi. Mažytis kompiuterytis, telpantis cigarečių pakelin.
Pirmą mėnesį sėdėjau ir rūsčiai kontempliavau, ką gi galima čia su juo nuveikt. Galvojau, kad nieko. Paskui pirma nedrąsi Raspbian instaliacija, VNC servas, prisijungimas per SSH per PuTTY ir pošlo-pojechalo :)
Dabar jau net nebeįsivaizduoju, kaip galėjau būt be jo anksčiau, galimybės praktiškai neribotos, kolei kas tik degioju diodus ant extension board, bet paštu jau keliauja visokie įdomūs elektroniniai dalykėliai, kurie, tikiuos, praskaidrins mano (galbūt ir jūsų) kasdienybę.

Jei nieko nesimatys adresu http://46.236.66.170/, tai reiškia, kad avietė eiliniam išbandyme ir šiuo metu neveikia kaip webserveris.

Galbūt kas nors iš avietininkų strigs pačio pradžioj ties kuo nors paprastu, kaip kad aš ir, nors info internete gana daug,  viskas visai nebūtinai veikia taip, kaip mes tikimės.
Todėl ir bandysiu čia išpostint viską ta tema, ką pats išbandysiu, nuo pirmų patrepsėjimų ties kodo eilutėm iki.. nežinau iki ko.  Ko nors.

Visi įrašai apie avietę yra čia. Juos taip pat suskirsčiau į 3 potemes: Kodėl, Nuraškiau, Uogienės.


Susisiekti galite komentaruose arba štai čia.

one responses .

  1. Vygintas parašė:

    Su tokiu seniau galima būdavo bitcoinus mininti, kai dar nereikėjo tiek daug apsuku.

    Esu ir aš turėjęs rasberį, atrodo puppy linux, o gal slitaz buvau pasileidęs. Su tokiu galima ir bloggint 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *